Нові надходження

УВАГА!  УВАГА!  УВАГА!

  ВСІМ ШАНУВАЛЬНИКАМ СУЧАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КНИГИ ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМИ НАДХОДЖЕННЯМИ:

Бачинський, А. Детективи в Артеку, або команда 
скарбошукачів [текст]: повість /А.Бачинський.-Львів: Видавництво Старого Лева,2015.-190с.

 Герої повісті - тендітна юна скрипалька Оленка та її друзі - Антон, Сашко і Сергій під час відпочинку у таборі на березі Чорного моря випадково дізнаються про таємницю захованих неподалік коштовностей славнозвісної Міледі, героїні роману про трьох мушкетерів. Уночі друзі таємно вирушають на пошуки скарбу, але потрапляють у вир захоплюючих пригод. Їм доведеться здійснити небезпечну подорож у печеру контрабандистів, а також вступити у справжній двобій з викрадачами музейних цінностей.
   Хто переможе в одвічному двобої зла і добра - підступність   і ненависть, чи щирість і дружба?..


Бердт, В. Все починається в 13 [текст]:повість/В.Бердт.-Львів:Видавництво Старого Лева,2015.-224с.

  Герої повісті В.Бердта - підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні - з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєш, а навпаки - наковтаєшся страху...
            Гридін, С. Кігтик Ковбаско[текст]: повість/С.Гридін.-Львів:                 Видавництво Старого Лева,2015.-151с.

                П'ятикласникові Олегові життя власного кота Кігтика Ковбаска здається мало не щастям - їж, гуляй і вилежуйся скільки влізе. Проте,одного ранку хлопцеві довелося прокинутися... котом. А Ковбаскові - піти до школи замість свого господаря. Якими пригодами обернулося це дивне перетворення - читайте у новій книзі С.Гридіна.
Дал, Р. Матильда [текст]: повість/Р.Дал.-
К.:А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015.-271с.

Матильда - геніальна дитина, проте її родичі так не вважають. Для них вона - зайвий клопіт, головний біль. І Матильда вирішує перевиховати своїх обмежених родичів, а заодно й жахливу директорку школи пані Транчбул...


Дерманський, С. Маляка - принцеса Драконії [текст]:повість
/С.Дерманський.-К.:Теза, 2015.-157с.

Якщо десь у світі є дракони, і якщо є бодай одненька принцеса, вони обов'язково зустрінуться. Навіть якщо дракони не дуже вірять у принцес, а принцеса, щиро кажучи, не зовсім принцеса, а тільки мріє нею стати, вони все одно зустрінуться. Бо такі вже закони природи...


Дерманський,С. Танок Чугайстра [текст]: повість
/С.Дерманський.-К.:Теза,2015.-156с.

Уночі, посеред лісових нетрів, ти стоїш і з останніх сил стискаєш у долоні квітку папороті. А довкола все кричить, виє, насуває...
саме така ніч випала Іванкові, Лільці й Васькові, коли вони пішли до лісу... рятувати знайомого Чугайстра.


Кокотюха, А. Колекція гадів [текст]: повісті
/А.Кокотюха.-К.:Країна Мрій,2015.-240с.

Читачі вирушать на пошуки пригод разом зі спортсменом Денисом і розумником Максимом. Цього разу - до Львова, де хлопцям доведеться розкрити таємницю Клубу Боягузів.
Під Пирятином вони стануть свідками загадкового викрадення доньки міліонера, а у селі на Полтавщині побачать - кого б ви думали - екзотичних рептилій, і познайомляться з ...
 Але про все ви дізнаєтеся по порядку.
Колфер, Й. Список бажань [текст]: повість
/Й.Колфер.-Вінниця: Теза, 2007.-284с. 

У Мег Фінн проблеми. Пекельні проблеми. Після того як,померла її мама, вітчим вижив Мег із дому. І тепер вона волоцюга і малолітня злочинниця.
Після невдалої спроби пограбувати квартиру пенсіонера Мег та її напарник-грабіжник вскочили у справжню халепу. Душа Мег може потрапити і до раю, і до пекла. Шанси рівні. Пекло змагається за неї з усією підступністю. Єдина можливість урятуватися - список бажань.

Маар, П. Суботик у небезпеці [текст]: повість
/П.Маар.-К.:Теза,2016.-186с.

Тобі цікаво дізнатися, чому Суботик розсівся на гілляці? І як опинилося порожнє крісло на іншому дереві? А все через те, що Суботика викрадено, а бажання, які він виконує, мають несподівані побічні дії. І Суботику від того щораз гіршає. Суботик у справжній небезпеці. Про все це та інші карколомні колотнечі й незвичайні пригоди Суботика ти довідаєшся з цієї книжки.Малик, Г. Вуйко Йой і страшна Велика Кука [текст]:повість/Г.Малик.-К.:Грані-Т,2011.-136с.

Кожна дитина любить і має потребу вигадувати - чи якусь історію, чи уявного друга, котрого ніхто з дорослих не може побачити. Фантазія - це те, чого начебто не існує... однак воно все ж є. Вигадка - дуже вимоглива панянка, адже вона хоче не тільки початися, а ще й бути завершеною, цілісною.
Персонажі нової книги Г.Малик про все ж знайомого вуйка Йойя вигадали Куку, проте не повністю, не до кінця. Виникло ТЕ, чого ніхто не знає: яке ВОНО? де живе? що полюбляє? Навіть невідомо, чи ВОНО добре, чи зле. А крім "вигадників", зарадити ніхто не може.
Яким буде уявний друг вашої дитини, залежить тільки від неї самої. Однак він напевне буде ідеальним, адже матиме все найкраще. Як Страшна Велика Кука, яка насправді виявилася зовсім не страшною і не такою вже й великою. До того ж, її дуже потребує гамірлива компанійка вуйка Йойя. А Кука й сама розуміє, як добре знайти себе і бути собою.Прохасько, М.  Куди зникло море [текст]:повість
/М.Прохасько, Т.Прохасько.-Львів:
 Видавництво Старого Лева,2015.-86с.

Велика кротяча родина зібралася в далекі краї - туди, де тепло і росте виноград, з якого на зиму можна заготувати багато поживних родзинок. Удома, в Буковому лісі, залишилися тільки Муркавка, Повз і Мартіна. Але дітям не страшно, бо ж у них є друзі - бобреня Загата, білки Жужіка та Ержіка, - з якими кожен день сповнений несподіванок і пригод. Тим паче, що до Букового лісу завітала знаменита співачка Соня Садова, а разом із нею- справжня детективна історія...
До речі, коли дочитаєте до кінця, на конверті знайдете сюрприз - спеціальний QR-код, за яким зможете завантажити сторінку і знайти цілий альбом пісень Соні Садової.


     Різдвяні повісті [текст]/О.Лущевська, В.Вздульська, Г.Шапіро, З.Живка.-К.:Грані-Т,2009.-144с.

  Усі чекають від Різдва дива! А чи зможете ви творити диво разом із героями цієї книги і зустрітися з чарівницями, Малим Принцем, дівчинкою-привидом і справжнісінькими янголами? Завдання не з легких: врятувати Трьох Празників, Зняти закляття, пробачити батькам, зробити так, щоб ніхто не сумував на Різдво і навіть приготувати стаєнку для новонародженого Божого Сина. Але ж у цей казковий час усе можливе! До того ж, слід озирнутися довкола - може, поблизу хтось очікує на чарівний дарунок і варто самому стати Різдвяним Благовісником...Слоньовська, О. Дівчинка на кулі [текст]: роман/О.Слоньовська.- Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2012.- 400с.               
Дитиною вона втікала з дому в пошуках тих, хто її полюбить - міліція повертала до рідної неньки. А в тієї материнський інстинкт на Ользі відпочивав, особливо після спроби дівчинки повернути молодшого братика туди, де його начебто і знайшли, під скирту. Невже на всій земній кулі не знайдеться людини, що пізнала б у забитому дівчиську маленьку принцесу, адже найголовніше бачать не очі,а серце?..Стронг, Д. Кумедна коронація [текст]: повісті/ Д.Стронг.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2015.-234с.

   Ніколас та його молодші братик і сестричка підросли, але від цього життя їхньої веселої сімейки, де й сам тато - як велика дитинка, анітрохи не стало нуднішим. Вони поринають у вир чергвих вибухових пригод, адже мають багато важливих справ: коронувати козу Посмітюшку, виготовити різдвяних вампірчиків на ялинку, а Сирочок і Помідорця ще й отримують пропозицію відзнятися в рекламі модного дитячого одягу!
Стронг, Д. Ракета на чотирьох лапах [текст]: повість/Д.Стронг.-Львів: Видавництво Старого Лева, 2015.-192 с.

    Ви запитаєте, хто така Стрілка? Стрілка - це ракета на чотирьох лапах, суміш вихору, хорта і спортивного "Феррарі". Усе б нічого, якби не її фантастична здатність втягувати в халепу Тревора і Тіну, в яких і без Стрілки немало проблем через нестерпного сержанта Смага і його бридкого синочка Чарлі...

Стронг, Д. Розшукується ракета на чотирьох лапах! [текст]:повість
/Д.Стронг.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2015.-236с.

    Чудова новина! ракета на чотирьох лапах повертається!!! Повертається для того, щоб знову завдати клопотів своїм господарям, втрапити в халепу, накрасти купу їжі і ... зникнути. Але не сумуйте. Вона обов'язково повернеться ! І не сама...Стронг, Д. Нові пригоди ракети на чотирьох лапах [текст]: повість
/Д.Стронг.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2015.-224с.

    А правда ви вже скучили за невгамовною Ракетою на чотирьох лапах? Тож зустрічайте: ось вона, Стрілка, і ось троє її кумедних цуценяток, з якими нерозлучні друзі Тревор та Тіна збираються зустрічати найкраще у світі свято - Різдво. І ще вони мають намір допомогти відомому спортсменові бігати швидше та перемогти на Тваринячих іграх поганця Чарлі Смага і трьох його ельзаських вівчарок. Чи пощастить їм? Розгортайте книжку і читайте хутчіш.

Запрошуємо Вас до центральної 

дитячої бібліотеки,

яка знаходиться за адресою:

м. Новомосковськ, пл. Героїв, 6

телефон 31-12-18

Бажаємо приємних зустрічей з книгою!

 

УВАГА!

НА   ГОРИЗОНТІ  - НЛО!

Нові  Літературні  Об'єкти!Гаврош, Олександр.
    Пригоди тричі славного розбійника Пинті: пригодницька повість /Олександр Гаврош.-
Львів: Видавництво Старого Лева, 2012.-280с.

    Весела повість про одного з найвідоміших карпатських опришків, легендарну постать нашої історії Григора Пинтю. В основу твору лягли народні перекази про опришків. Де в ній правда, а де - ні, відгадайте самі.Кононенко, Євгенія.
    Неля, яка ходить по стелі/Євгенія Кононенко.-К.:Грані-Т, 2028.- 80с.-(Сучасна дитяча проза)

    Нове місто, новий клас, і ти для всіх новенька. Як знайти друзів серед однокласників і не нажити ворогів та заздрісників? Головне - залишатися собою, незважаючи ні на які обставини. Дівчинка Неля не побоялася виказати свою таємницю і заради дружби та справедливості посеред уроку пішла по стелі. Окрім того, Нелине волосся має здатність змінювати колір залежно від настрою.  Які ще незвичайні таємниці приховує учениця четвертого класу, дізнаєтеся з казкової розповіді відомої української письменниці Євгенії Кононенко.


Островська, Єва.
     Мама, Каська, Я і ганстери: повість-казка
/Єва Островська, пер. з пол. І.Андрущенко.- К.:Махаон-Україна, 2010.-320с.:іл.

   Головна героїня  чотирнадцятирічна Данута Сосновська схожа на пухку пампушку. Вона щиро розповідає про свої комплекси, сестру-близнючку і про маму, якій доводиться виховувати їх без тата.
   Коли настали шкільні канікули, вся родина разом з хатнім звіринцем вирушила на авто до Мокрого Озера. Однак по дорозі несподівано спустило колесо... Це стало початком серії неймовірних і кумедних пригод.Павленко, Марина.
     Півтора бажання/Марина Павленко.-
К.:Грані-Т, 2007.- 128с.:іл.
   Книга - для повного щастя!
    Ця книга про бабусю Ялосовету, яка збирала казочки. Ох, і назбирала вона їх за своє життя! Серед них є недбала і необережна, неймовірна і забудькувата, вередлива, ще й ощадлива. Жили вони у неї в скрині, та одного разу казка-Мандрівниця не повернулась...
     Про пригоди Казки та її сестер розповість ця дотепна і повчальна книга Марини Павленко.Павленко, Марина.
    Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?: повість/Марина Павленко.-К.:Грані-Т, 2011.- 72с.:іл.- (Сучасна
 дитяча проза)

     Такі звичайні-незвичайні діти, як Ромчик і Ганнуся Сойченки, є в кожній школі та майже в кожному класі. Так, їхні підручники і зошити в плямах, а руки чорні від шкаралущі молодих горіхів. Так, по дорозі до школи вони заглянуть під кожен камінчик, оглянуть кожен папірець і пообнімаються з кожним собакою чи котом, а дорогу додому скоротають по дахах гаражів. Так, їхній тато алкоголік, а мама працює одразу на кількох роботах, щоб сяк-так забезпечити сім'ю, і геть вибилася із сил...   Але вони йдуть до своєї вершини. І ніщо - чуєте, ніщо! - не зупинить їх на цьому шляху.


Рутківський, Володимир.
     Ганнуся. У гості до Лісовика: 
весела пригодницька повість/Володимир Рутківський.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2014.-230с.

   Хіба можна всидіти в наметі посеред лісу, коли невідомі злочинці попереджають, щоб ви поводилися тихо і нікуди не висовували свого цікавого носа? Хіба можна відмовитися від знайомства з русалкою Ган чи отримати подарунок від зайця? А ще - відчути вірне плече друга, переконати у своїй правоті невіруючого Хому Назаровича і, звісно, закохатися по самісінькі вуха у прекрасну однокласницю? Про незвичайні пригоди Ганнусі та її друзів розповість ця чудова книга.


Рутківський, Володимир.
     Сторожова застава: повість із життя 
Київської Русі/Володимир Рутківський.-
К.:А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га, 2013.- 303с.

     Нова повість неперевершеного майстра українського дитячого історичного роману Володимира Рутківського присвячена героїчним і маловідомим сторінкам нашого прадавнього минулого. 
    П'ятикласник  Вітько Бубненко якимось дивом потрапляє у 1097-й рік, де разом зі славетними українськими богатирями Іллею Муромцем,  Олежком Поповичем та Добринею захищає рубежі землі Руської. 


Стронг, Джеремі.
    Мій братик - телезірка/Джеремі Стронг.-
Львів: Видавництво Старого Лева, 2014.-184 с.

   Як стати знаменитим? Для цього треба, щоб у вас була коза Посмітюха, черепаха Шумахер, дивакуватий татко і бабуся на мотоциклі. Тоді вашу сімейку покажуть у програмі про найдокучливіших сусідів. Стронг, Джеремі.
    Кімнатні пірати/Джеремі Стронг.-Львів: Видавництво Старого Лева, 2014.-152с.

    Не дивуйтесь, якщо по сусідству з вами оселяться справжні пірати. Адже далеко не кожен пірат любить море. Є такі, що води на дух не переносять, зате обожнюють затишні помешкання, в яких можна не лише чудово облаштувати піратський корабель, але й відшукати скарби!Стронг, Джеремі.
     Вікінг у моєму ліжку/Джеремі Стронг.-Львів: Видавництво Старого Лева,2014.-248с.

  Добре, що ти не вікінг із десятого століття і що  тебе не змило хвилею у море, затягнене таким густим туманом, що у ньому можна переплутати не те, що береги, але й століття.
  А то б ти міг потрапити у сучасну Англію, де все таке дивне, де їдять виделкою і ножем, миються у ванній і ходять до школи.Стронг, Джеремі.
    Гармидер у школі/Джеремі Стронг.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2014.- 186 с.

   Як? До вашої школи ще й досі не завітала міс Гармидер? Може, спробуйте попросити про це вашого директора - адже міс Гармидер зазвичай працює вчителем на підміну.  Ніхто зі школярів не відмовився би від такої вчительки! Бо з нею уроки перетворюються на саме задоволення: веселощі, гру, розважання, рейвах, тарарам, одним словом - суцільний гармидер!
Запрошуємо Вас до центральної дитячої бібліотеки,
яка знаходиться за адресою:

м. Новомосковськ, пл. Леніна,6
телефон 31-12-18
Бажаємо приємних зустрічей з книгою!Шановні друзі!
Пропонуємо вашій увазі нові книги,
які надійшли до фондів центральної дитячої бібліотеки.
(пл. Леніна, 6, тел. 31 12 18 )

Воронина Л. Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9: повість/Л. Воронина. – К.: Знання, 2015. – 126 с.: іл..

Чи доводилося вам потрапляти у дивні й загадкові обставини? Ось ви біжите знайомою вулицею і раптом, провалившись крізь люк, опиняєтесь у секретному штабі Таємного Товариства Боягузів. Ваша рідна бабуся виявляється геніальною винахідницею, що створила часоліт, а Землю от-от мають захопити хижі космічні прибульці-синьоморди, які хочуть заразити людей вірусом страху. І порятунок людства залежить тільки від вас!
Головне – зуміти здолати свій страх, і тоді найпотужніша зброя перетвориться на порох, а підступні космічні завойовники стануть безпорадними. Адже кінець-кінцем ви здобудете універсальний ЗАСІБ ВІД СТРАХУ № 9.

   Воронина Л. Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьо морда: повість/ Л. Воронина. – К.: Знання, 2015. – 135 с.: іл..
Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та,виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьо- морди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників. І лише Клим Джура та його вірні друзі можуть врятувати людство від страшної катастрофи. Але для цього треба проникнути у підземний саркофаг, розгадати таємницю давніх єгипетських богів і оживити Сонячного Сфінкса.
Прочитавши фантастичну повість Лесі Ворониної «Таємне Товариство Брехунів», ви дізнаєтеся, чи пощастить нашим героям знешкодити підступних прибульців, провівши небезпечну операцію ПАСТКА ДЛЯ СИНЬОМОРДА.

Гаврош О. Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу:пригодницька повість/ О. Гаврош. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. – 176 с.: іл..

У цій книзі ви дізнаєтеся про яскраві пригоди неперевершеного гірського силача Івана Сили. Прототипом головного героя повісті став легендарний закарпатський богатир Іван Фірцак, який виборов звання чемпіона Чехословаччини та Європи з кількох видів спорту і об’їздив півсвіту, виступаючи в цирку, де здобув чимало яскравих перемог.Кокотюха А. Таємниця козацького скарбу: повість/А. Кокотюха. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА,2010. – 224 с.: іл..

Перед тобою, любий читачу, справжній детектив, у якому беруть участь твої ровесники – тямущий Данько і спортивний Богдан, дівчинка Галка з навіженим страусом на прізвисько Футбол, кілька дорослих вуркаганів, а також непривітна ватага на чолі з Льонькою Гайдамакою… Йдеться, звичайно ж, про козацький скарб – бочку золотих монет і золоту козацьку булаву. Понад три століття ведуться пошуки цього безцінного скарбу, і лише в наші дні двоє школярів під час літніх канікул випадково наближаються до розгадки таємниці…
Пан чи пропав, втікати чи залишатися, жити чи вмерти – ось такі непрості дорослі запитання постають перед відважними школярами.

Кокотюха А. Таємниця зміїної голови/А. Кокотюха. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА,2012. – 256 с.: іл..
Шукачі скарбів повертаються! Тепер герої, які одного разу вже розкрили таємницю козацького скарбу, вирушають на мальовниче Поділля. Тут є старовинний княжий замок і похмурі лабіринти підземних печер. Колись у цих краях гуляв народний месник -Устим Кармелюк. Вороги називали його розбійником. І десь там сподвижники Кармелюка захопили великий діамант небаченої краси. А за скарбом, звісно, полюють лихі люди. Вони хочуть забрати собі не лише діамант, а й увесь замок. Чи вдасться нашим героям – Данилові, Богданові, Льонці та їхнім новим друзям - випередити злодіїв і врятувати замок? Чи зможуть вони розгадати усі розбійницькі загадки? Що цього разу витворить шалений страус на прізвисько Футбол? Про це все ви дізнаєтеся із нового детектива Андрія Кокотюхи. Вперед! пошук починається, час пішов на хвилини!

 Нестайко, В. Дивовижні пригоди незвичайної принцеси:
 провість-казка /В.Нестайко. – 2-ге вид., перероб. – 
 К.: Країна Мрій, 2010. – 48 с., іл..
У цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса? Про це і дізнається юний читач із нової казки відомого українського письменника.
Рутківський В. Ганнуся: повість/В. Рутківський. –
 Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. – 252 с.: іл..

Ця повість не тільки для тих, хто не знає, що відро з колодязя можна витягти кішкою, хто не вміє відрізнити курку від квочки чи здає до металобрухту цілий бульдозер – а й для тих, хто хоче відкривати нові світи, знаходити нових друзів і переконуватися в тому, що дорослих теж можна ставити в куток.Рутківський В. Джури козака Швайки: роман/ В. Рутківський. –
К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА,2014. – 336 с.: іл..

Усі ми знаємо імена Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи. А ким були найперші козаки? Звідкіля вони взялися? На ці запитання ти знайдеш відповідь у новому гостросюжетному історичному романі Володимира Рутківського. Його дивовижні герої – Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила зі своєю мамою-велеткою, невловимий козак Швайка зі своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні друзі – честю виходять із найскладніших ситуацій.
А небезпека чекає на кожному кроці, а надто, коли ти зважився підняти шаблю на могутню татарську орду , а за твоєю спиною – майже нікого…

Рутківський В. Джури-характерники: роман/ В. Рутківський. –
К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2009. – 448 с.: іл..

«Джури-характерники» - друга книга захоплюючої історичної трилогії українського письменника Володимира Рутківського. У новому гостросюжетному романі читачі зустрінуться зі своїми улюбленими героями з попереднього роману «Джури козака Швайки» - юним характерником Саньком та його вірним другом Грициком. Хлопці підросли, змужніли і тепер нарівні з дорослими козаками беруть участь у військових виправах. Тим часом, легендарний козак Швайка плекає справді грандіозний план, а Демкові Дурній Силі закортіло женитися… у романі з’являється ще один відчайдушний герой – маленький характерник Телесик зі своєю дитячою ватагою. А небезпека й надалі чекає на кожному кроці…

Рутківський В. Джури і підводний човен: роман/ В. Рутківський. –
К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. – 399 с.: іл..
«Джури і підводний човен» - заключна книга захопливої історичної трилогії «Джури», за яку її автора було удостоєно Шевченківської премії. У цьому романі знову постає блискучим оповідачем і чарівником слова. На тебе, любий читачу, чекають неймовірні пригоди, шалені звитяги і нові відкриття. Разом з героями роману ти оборонятимеш Київ, перепливеш неприступні дніпровські пороги, розвідаєш таємниці підземної Хортиці, штурмуватимеш Очаківську фортецю. Ти також дізнаєшся, як Санько допоміг Грицикові стати непереможним воїном-характерником, чому Демко Дурна Сила знову змінив своє прізвисько, і як Телесикові з Чорториєм вдалося винайти підводний човен і перепливти Чорне море. А небезпеки…
На те вони і небезпеки, аби їх долати і ворогів перемагати!..

Стронг Дж. Мій тато і зелений алігатор та інші історії/ Дж. Стронг. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. – 187 с.: іл..

Оце так сімейка! Татко приволік додому живого алігатора , а бабуся бігає на побачення, як шістнадцятирічна дівчинка, та ще й гасає на мотоциклі! Лише мама дає всьому раду, хоча інколи годує всю родину самими лише сосисками і збирається… вибухнути!


Сухомлинський, В. Всі добрі люди – одна сім’я: збірка творів /В.Сухомлинський. – Х.:ШКОЛА, 2015. – 160 с., іл.. – (Дитячий бестселер)

До нової збірки художніх творів для дітей нашого славетного письменника і педагога, Василя Сухомлинського, увійшли не тільки твори, де дійовими особами є люди. На її сторінках ви також зустрінетеся з олюдненими тваринами, рослинами і навіть природними явищами.
Пронизані любов’ю до всього живого твори Майстра вчать у кожній ситуації прислухатися не до своїх примх і амбіцій, а до голосу людського серця.
Книга призначена для читання дорослими дітям дошкільного або молодшого шкільного віку.

Бажаємо приємних зустрічей з книгою.Шановні друзі!
Пропонуємо вашій увазі нові книги видавництва Грані-Т,
які надійшли до фондів центральної дитячої бібліотеки
(м. Новомосковськ, пл. Леніна,6
телефон 31-12-18)

Воскресенська, Н. Руда ворона/Н. Воскресенська. –   К.: Грані-Т,2008. – 136 с., іл.. – (Золотий лелека)
   Чи знаєш ти, чого найбільше у світі бояться відьми та чаклуни? Добрих чарівників? Ні! Адже їхні сили рівні, тому кількість зла і добра однакова. Єдина істота, яка може остаточно перемогти зло, - Руда Ворона. Але її досі мало хто бачив, бо для того, щоб нею стати, слід багато чим ризикнути заради добра…
 Запам’ятали? А тепер вирушаємо у казковий світ, створений Ніною Воскресенською.Поваляєва, С.  Вррум-чарівник /С.Поваляєва . –  К.: Грані-Т, 2007. – 112 с., іл.. – (Сучасна дитяча проза)
    Життя сучасних дітей не таке просте, як може видаватися дорослим. Окрім мобільного  телефону, комп’ютера та велосипеда дітям не вистачає життєрадісної няні… або няня. Вррум – саме такий нянь-слимак, який доглядає за дітьми письменниці Світлани Поваляєвої Васильком і Романом. Разом з синами авторки та виноградним слимачком ви поринете у дивовижний світ пригод, який яскраво зобразила відома художниця Світлана Фесенко.
Книга для сучасних дітей і заклопотаних батьків.


Мензатюк, З. Як до жабок говорити / З.Мензатюк . –  К.: Грані-Т,2007. – 64 с., іл.. – (Сучасна дитяча проза)
     Ця книжка про пригоди хлопчика-мрійника Іванка, якого називали чарівним не тільки за те, що він умів робити чудеса всілякі, а тому, що вірив у них. Разом з ним можна навчитися говорити до жабок, равликів, ластівок та інших істот, зрозуміти, чому долиною цвіте бузьків вогонь, ведмежа цибуля та заяча конюшина. А ще познайомитись із зайчиком, який не зміг продати на ярмарку свій страх, зате здобув  силу-силенну дарунків. Тож тепер він сидить край дороги і роздає їх батькам, аби діти одержували гостинці від зайчика.
   Ці та інші казкові історії ви прочитаєте на сторінках збірочки, для тих, хто хоче збагнути світ.
Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Пагутяк, Г. Лялечка і Мацько/ Г.Пагутяк. – К.: Грані-Т,2008. – 96 с., іл.. – (Сучасна дитяча проза)
    Історія про зворушливу дружбу хлопчика на прізвисько Лялечка і лиса-художника Мацька зоставить байдужою хіба геть черству людину. Це ж бо історія зародження справжніх, щонайсвітліших людських почуттів, і вона стократно цікавіша ще й від того, що оповів її справжній майстер слова – знаменита львівська письменниця Галина Пагутяк.
Андрусяк, І. Вісім днів із життя Бурундука: повість/ І. Андрусяк. –  К.: Грані-Т, 2012. – 72 с., іл.. – (Книготерапія)
   Кому ж не хочеться бути героєм класу, а може, й усієї школи? Краще від інших стрибати через козла і лазити по канату, забивати хвацькі голи й не боятися навіть директора… Тоді хлопці завжди братимуть тебе в команду, а головне  - ніхто з тебе не насміхатиметься й не називатиме образливим прізвиськом. А може, навіть ота задерихвістка з паралельного класу – кісочки-бантики-сюсі-пусі – зверне на тебе увагу…
Але на що ти готовий для того, щоб усього цього домогтися!?
   Нова повість одного з найулюбленіших письменників української дітвори Івана Андрусяка – це сповнена іскрометного гумору і тонкого розуміння дитячої психології історія про реальні проблеми, які хвилюють сучасних школярів.
Малик, Г.  Вуйко Йой і Лишиня: повість/ Г.Малик. – К. Грані-Т, 2010. – 128 с., іл.. – (Сучасна дитяча проза)
   Сталося так, що будинок, який сто п’ятдесят років стояв у затишному куточку Карпат і в якому мешкав справжній вуйко – вуйко Йой, якісь незнайомці вирішили перевезти в сканзен. Ой, лишенько! Що залишається робити нашому герою? Їхати за будинком і влаштовуватись на новому місці. Що на нього там чекає та що воно таке є – сканзен, з майстерністю дитячого письменника розповіла Галина Малик.
З першої до останньої сторінки казкова повість «Вуйко Йой  і Лишиня» наповнена колоритом Закарпатського краю.

Роздобудько, І. Пригоди на острові Клаварен: повість/ І.Роздобудько. – К.: Грані-Т, 2011. – 120 с., іл..
   Вирушаючи в подорож малесенькою річкою, слід бути особливо обережними, якщо на ній є старезна дамба. Бо в дамбі, можливо, є печера… А в печері – щонайсправжнісінька часова діра… Що чекає на допитливих п’ятикласниць, юних шукачок пригод Клаву і Рено?     Безлюдний острів, який можна назвати своїми іменами, ночівля у кроні дерева, а на сніданок – черепашача яєчня під кокосовим соусом…
 Та це  ще не все. Адже до безлюдних островів нерідко навідуються пірати – і тоді стає по-справжньому небезпечно!


Мельниченко, Т. Чим пахне дитинство/ Т.Мельниченко. –  К.: Грані-Т, 2008. – 40 с., іл.. – (Сучасна дитяча проза)
      Відчуваєш? Повіяло чимось запашним і до болю рідним. Чи то маминими млинцями, чи манною кашею з ванількою, яку так солодко смакувати в дитинстві… Запахи поглинають тебе, беруть у полон спогадів – і раптом відчуваєш, що ти вже зовсім інший. Маленький, безтурботний, у кумедних капцях. Пізнаєш навколишній світ – де нічка ховає зорі й місяць, як народжується новий день, хто малює взимку на вікнах…
То чим же так солодко пахне Дитинство?


 Лущевська, О. Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки  /О.Лущевська. –К.: Грані-Т, 2009. - 80с., іл.. – (Сучасна дитяча проза)
   Справжня різдвяна казка від Оксани Лущевської.
Коли б іще ставатися усіляким дивам, як не на Різдво? А коли ви святкуєте Різдво в далекому, заметеному снігом селі, слідкуючи віковічним традиціям, то будьте певні: щось неймовірне обов’язково станеться.
   Ляля разом із своїми друзями вирішує розгадати таємницю старовинної скриньки і дивних створінь – химерників. Задля цього вони  вирушають у небезпечну подорож…

 Матіяш, Д.  Казки П’ятинки: казки та оповідання/Д. Матіяш . – К.: Грані-Т, 2010. – 120 с., іл.. – (Сучасна дитяча проза)
    На сторінках цієї книжки – казкові й не зовсім казкові історії, які, якщо вірити авторці, майже усі розповіла сама Пֹ’ятинка (Свята П’ятниця), попрохавши їх записати. Вони розставлені в абетковому порядку – щоб можна було прочитати казку на улюблену літеру. Збірка присвячена одному хлопчикові, але неодмінно серед цих історій знайдуться такі, які будуть важливі саме для вас, дорогі читачі. Тому ми прагнемо, щоб уся книжка стала вам добрим другом на довгі годині, дні, а то й роки.  Воронина, Л.  Нямлик і  Балакуча Квіточка/ Л.Воронина. – К.: Грані-Т, 2010. – 144 с., іл.. – (Сучасна дитяча проза)
     В цій книжці ви побуваєте на Святі Великої Ложки, приборкаєте Привида Здичавілого Сантехніка, пригостите добродійним морозивом справжнісіньких  піратів, нагодуєте Гладкого Блукальчика рюкзаком.
І ні слова про Балакучу Квіточку – ви все про неї дізнаєтеся самі!


 Воронина, Л. Прибулець з Країни Нямликів /Л.Воронина. – К.: Грані-Т, 2012. – 136 с., іл.. – (Сучасна дитяча проза)
      Ви вірите в те, що манна каша може робити дива? Мабуть, ні! А от  дівчинка Олянка переконалась у цьому,познайомившись із кумедним чоловічком на ім’я Буцик, який полюбляє Чарівну Страву. Він і його родичі  можуть оживляти іграшки, літати, перетворюватися на…
Та ви й самі переконаєтесь у цьому, прочитавши нашу нову книгу.

 Мальчина, О. Чудеса повсякденного життя/ О.Мальчина. – К.: Грані-Т, 2009. – 72 с., іл.. - (Сучасна дитяча проза)
  Останній день навчання перед канікулами напередодні  Нового року не віщував нічого незвичайного для третього «Б». Та коли всі збиралися додому, раптом у класі з’явився Дід Мороз і запевнив, що звалився прямісінько з Місяця. Ну то й що, скажете ви, Дідові Морозові подорожувати, куди завгодно…
    Проте, чому третьокласники опинилися в дрімучому лісі й зустріли там екстравагантну Бабу Ягу, яка мешкає в некерованій хатинці? Мабуть, настав час скористатися древньою книгою заклинань…


 Андрусяк, І. Кабан дикий – хвіст великий… Друга історія Стефи і Чакалки: повість /І.Андрусяк. – К.: Грані-Т, 2010. – 72 с., іл.. –   (Сучасна дитяча проза)
    У цій книжці ви  зустрінетеся з героями повісті Івана Андрусяка «Стефа і її Чакалка».
    Екскурсія осіннім лісом – захоплююча штука, особливо, якщо її веде сама Чакалка… Утім, не радійте передчасно, бо на весь клас чекає тут страшна небезпека! Колишні Чакалчині приятелі, Бабай і його страшидла, задумали ВЕЛИКУ ПОМСТУ!!! І хтозна, чим би все закінчилось, якби не кмітлива Стефа, безстрашний зайчик Куслапко та їхні лісові друзі…

Запрошуємо вас до центральної дитячої бібліотеки,
яка знаходиться за адресою:

м. Новомосковськ, пл. Леніна,6
телефон 31-12-18
Бажаємо приємних зустрічей з книгою. 

Немає коментарів: